Lublin Futsal CUP 2017 - ,, Dobry występ naszej drużyny"

W dniach 19-20 sierpnia wzięliśmy dział w III Edycji Lublin Futsal CUP. Do Lublina jechaliśmy z nowym trenerem oraz bardzo odmłodzonym składem 6 zawodników poniżej 18-stego roku życia. Przed turniejem były duże obawy czy nasza nowa drużyna podoła doświadczonym przeciwnikom. Jak się okazało nasza młodzież walczyła jak równy z równym między innymi z Akademickim Mistrzem Polski AZS UW Warszawa (3:3), vice - mistrzem Polski Gatta Activie Zduńska Wola (0:0), Amatar Brześć z Białorusi (4:6) oraz z beniaminkiem Futsal Ekstraklasa MOKS Słoneczny Stok BIałystok (1:4). Okiem wielu obserwatorów turnieju nasza drużyna była pozytywnym zaskoczeniem turnieju poziom jaki zaprezentowała powoduje, że z spokojem możemy patrzeć w przyszłość. A już w piątek przed nami kolejna gra kontrolna w Słomnikach zagramy z miejscową Lex Kancelaria, mecz rozpocznie się o 19:15 W Lublinie zagraliśmy w składzie: Kozub, Dobrodziej, Leski - Zacharski, Karczewski, Król, Markowicz. P, Ponikowski, Jagodzki, Szymonek R, Szymonek P, Cyranowski, Lasota, Dorowski .